Belépési ponthoz
Fejrész ki

Hírek
Híreink Kapcsolatok Impresszum
Adózás, helyi adók Államigazgatás Állatbarát Állattartás Balaton Befektetés Bemutatjuk Bér, jövedelem Beruházás Biztosítás Borturisztika, borturizmus Cégek, vállalkozások hírei Cégvilág Civil hírek Család Egészségügy / szociális intézmények Egyesület Egyházak Elektronikus ügyintézés Elemzések, tanulmányok Életmód Energiagazdálkodás Építési ügyek Érdekességek Események EU információk EU pályázatok Felhívás Fiatalok Foglalkoztatás Fogyasztóvédelem Gasztronómia Gazdasági hírek Gazdaságpolitika Gyermek és ifjúsági ügyek Gyermeknevelés Helyi önkormányzat Helyi rendeletek Helyi szolgáltatások Helytörténet Hőszolgáltatás Humán Idegenforgalmi információ Információ Informatika Informatika és távközlés Innen-onnan Innováció Interjú Internet / multimédia Irodalom Jegyzet Jótékonyság Kamarák Karácsonyi ünnepségek Karrier Katasztrófavédelem Képviselők Képviselők hírei Képviselőtestület képviselő-testület Kézilabda Kiállítások, konferenciák Kistérségek Kitüntetés Koncert Konferencia Kórház, klinika vagy egészségügyi centrum Kosárlabda Könyvismertető Környezetvédelem Közbiztonság Közérdekű információk Közlekedés Közlekedési információk Közműépítés Közműépítés és szolgáltatás Köztársasági elnök Közvélemény Kulturális programok Labdarúgás Lelkisegély MSZP Munkaerő Munkavédelem Műszaki Tudományok Nemzeti Fejlesztési Terv Nemzetiségi ügyek Népművészet Nyugdíjasoknak Oktatás Pályázatok Parlament Párthírek Pedagógia Polgári védelem Politika, közélet Portré Rally Regionális programok Rendezvény Rendőrségi hírek Sport / fittness / szabadidő Sportrendezvény Statisztika Szabadidő Szociális ügyek Szociálpolitika Társadalom Távközlés Technika Terrorizmus T-Kisebbségek Történelem Törvény, rendelet, szabályozás Tudományos hírek Tudósítás Turizmus TV, rádió Utazás Ünnepségek Vállalkozásfejlesztés Vallás Vélemények Vízszolgáltatás
Idegenben továbbra is "gyengélkedik" az NB III-as komlói focicsapat: Paks-junior-KBSK 2-1
     Ha mindezt figyelembe vesszük, mindjárt érthető, hogy miért is áll kilenc forduló után a tabella 11.helyén a valaha szebb napokat megélt (sokáig az NB I_ben és NB II-ben szereplő. kétszer magyar kupa-döntőt játszó) Komlói Bányász, melynek a most folyó bajnokságban különösen az idegenbeli mérlege elszomorító. (A mai, Paks elleni találkozóig öt vendégként lejátszott meccsükből mindössze egyetlen pontot tudtak szerezni - az újonc Ócsárd otthonában).
     Nem mondhatjuk hát, hogy esélyesként érkeztek az atomvárosba a baranyaiak a mai találkozóra. A harmadik helyezett Paks ellen mégis bátran kezdett a Bányász, ám negyedórányi - kiegyenlített - játék után váratlanul vezetést szerzett a Duna-parti gárda. Egy távoli szabadrúgás, melyet Nagy I. végzett el, a komlói kapus "elnézésének" köszönhetően a hálóba került (1-0). Továbbra is egyenlő erők küzdelmét láthattuk a pályán, s a szünet előtt egyenlítési lehetőséghez jutott a Komló. Fodor játékvezető ugyanis 11-est ítélt a vendégek javára, ám a büntető - melyet a máskor biztos ítéletvégrehajtónak bizonyult Győri végzett el - kimaradt, így a Paks vonulhatott előnnyel az öltözőbe.
   A folytatásban nem kellett sokat várni a komlói egyenlítésre. Az 50.perc tájékán Vass L. indította jól Seemayert, aki addig csetlett-botlott, mígnem a paksi kapuba juttatta a labdát (1-1). Nem lehetett azonban hosszú a vendégcsapat játékosainak öröme. A 60. percben egy kisszöglet után ismét Nagy I. volt eredményes (2-1), s később kiderült: ez a találat egyben a végeredményt is jelentette. A komlóiak szakosztályvezetője, Pintér Attila azt mondta: a csapat nem vallott szégyent, kicsit jobb koncentrációval a kapott gólok elkerülhetők lettek volna.
  Jegyzőkönyv:
  Paks-junior – Komló 2-1 (1–0) Paks 100 néző Vezette: Fodor.
  Paks: Kiss M.– Féhr, BERKÓ, FIOLA, Koós – Fritz, MÉSZÁROS I., Bohner (Cziráki), ifj. Haraszti (Mondovics) – NAGY I., Pap R. Edző: Buzás Attila, Horváth Sándor
  Komló: Fodor – KORBULY, Győri, ROMÁN, Bocz – Gelencsér, Méhn, Varjasi (Kalmár), Vass (Kovács P.) – Nagy N. (Müller), SEEMAYER  Edző: Gyurina József.   Gólok: Nagy I. (2), ill. Seemayer.