Hírek
Híreink Bemutatkozás Kapcsolatok
Teremlabdarúgás

Biztos siker a Cső ellen

A két csapat egy héttel ezelőtti kupamérkőzésén kiállították Jávor Istvánt és Reveland Zoltánt, így utóbbi csak a lelátóról figyelhette a mérkőzést, előbbi természetesen a kispadon foglalt helyet.
A Bikák a legjobb összeállításukkal vehették fel a küzdelmet.
Már az első pillanatokban látszott, hogy a Cső nem adta fel a továbbjutást, mert a kezdés után vehemensen letámadták ellenfelüket. Meglepetésre a Gödöllő is hasonló taktikát választott, így rendkívül érdekes, sok összecsapással tarkított első 10 percet láthatott a szép számú közönség. Össze is jött a félidő derekára mindkét csapatnak az 5-5 halmozott szabálytalanság. Nehezen törte fel a hazaiak kapuját a vendégcsapat, de ha már sikerült nekik meg sem álltak háromig. Pár másodperccel a félidő befejezése előtt szépített a Cső. 1-3.
Lefutottnak tűnt a meccs, de nem így gondolta Jávor István. A második játékrészt kapus nélkül kezdték a hazaiak és így sikerült is kiegyenlíteniük (3-3), ám erővel sokkal jobban bírta ma este a Kis János csapata és az el-elfáradó hazai védők mellett még két gólt sikerült szerezniük. 3-5.
Nem volt veszélyben a Gödöllői Futsal Klub döntőbe jutása ezen a meccsen, ám mindkét oldalon érdekes edzői "húzásokat" figyelhetett meg az, aki szakszemmel nézte a találkozót.

2006. február 8. (szerda) Budapest, Spartacus Sportcsarnok
Cső-Montage – Gödöllői Futsal Klub 3:5 (1:3)
Vezette: Kalmár László, Dr. Hegyi Péter, ifj. Kormányos Gábor

Cső-Montage: Márkus - Tóth M., Csák, Szimcsák, Szalay. Csere: Mezőfalvi II., Jenei, Mezőfalvi I., Somogyi, Nyáry, Erdős, Szentjobbi Játékos-edző: Jávor István
Gödöllő: Ács - Szente, Simonyi, Takó, Berkes. Csere: Tóth Sz., Lódi, Baranyai, Szűcs Z., Madarász, Gyurcsányi, Tóth Gy.Edző: Kis János

Gólszerzők: Szimcsák(3) ill. Lódi(2), Berkes, Takó, Baranyai
Sárgalap: Szimcsák, Szentjobbi ill. Gyurcsányi
Továbbjutott: 10-5-ös összesítéssel a Gödöllői Futsal Klub

Az első tavaszi bajnoki fordulóban a Gödöllői Futsal Klub csapata a leendő kupaellenfelét fogadta és hazai pályán 5-3-as arányú győzelmet aratott. Hazai góllövők: Gyurcsányi Zs., Berkes L., Simonyi G., Tóth Sz. 2.