Hírek
Híreink Bemutatkozás Kapcsolatok
Teremfoci: Előny a Bikáknál

Gödöllő – Aramis. A kupagyőztes a bajnoki címvédő ellen.

Bár még ragozhatnánk a 2005/2006-os NB1-es futsal Magyar bajnoki döntő párosítását, nem tesszük. A döntő első felvonásán, május 15.-én, a gödöllői találkozón döntőhöz méltó küzdelmet vívtak a csapatok. A fordulatokban bővelkedő meccsen, csak az tudott nyugodtan ülni a helyén aki nem a helyszínen követte figyelemmel a találkozót. A hazaiak egy picit mintha fáradtabban mozogtak volna ellenfelüknél és ennek bizonyítékául meg is szerezte az Aramis a vezetést. Madarász Janinak köszönhetően kiegyenlítettek a Bikák, majd megint a vendégek vezettek, a félidő vége előtt négy másodperccel aztán egy gyönyörű szabadrúgás variáció követően ismét egalizált a „Madi” (2–2). A második félidőben minden kezdődött előröl, annyi különbséggel, hogy most a Gödöllő vette át a vezetést (Szente Tamás), de kisvártatva jött az egyenlítés, majd ismét az Aramis került előnybe. A forgatókönyv mintha már előre meg lett volna írva. Egyenlített a GFK (megint Szente volt eredményes), sőt a vezetést is újra átvette Berkes László bombagóljával (5–4). A gödöllői közönség űzte, hajtotta csapatát és a játékosok becsülettel tették is a dolgukat, de két elrontott támadás után jött egy sikeresen befejezett budafoki ellencsapás, megint döntetlen (5–5). A lelátó izzott, tombolt mindenki és már a hosszabbítás járhatott a fejekben, amikor jött Baranyai Pál és kilenc másodperccel a vége előtt belőtte a hazaiak győztes gólját (6–5). Volt nagy öröm, ölelkezés a pályán és a lelátón. Remek mérkőzés volt és remélhetőleg, a következő május 25.-ei mérkőzésre még többen látogatnak ki a SZIE csarnokba. Ezzel lépéselőnybe került a Gödöllői Futsal Klub a bajnoki címért folyó harcban.
Döntő, első mérkőzés:
Gödöllői Futasl Klub – Colorspectrum Aramis 6–5 (2–2)
Gólszerzők: Madarász J. (2), Szente T. (2), Berkes L., Baranyai P., ill. Csernai G. (2), Munkácsy, Kőrösi.
A három győzelemig tartó párharc állása 1–0, a Gödöllő javára.

2006. május 13-án (szombaton), Szegeden rendezték 2005-2006. évi U21 bajnokság fináléját a döntőbe jutott hét csapat részvételével (Gödöllő, Aramis, Cső-Montage, Kanárik, Rubeola-Csömör, Szeged, Berettyóújfalu). A Gödöllői Futsal Klub fiataljai a harmadik helyért játszhattak de a nap végére teljesen elfáradtak a srácok és kikaptak, így az első utánpótlás bajnokságon 4.-ek lettek a srácok. Bajnok a Berettyó lett, míg a második helyen meglepetésre a mindvégig ragyogóan játszó Kanárik végzett. A Fair Play díjas a Gödöllői Futsal Klub lett.