Belépési ponthoz
Fejrész ki

Hírek
Híreink Bemutatkozás Kapcsolatok
Adózás, helyi adók Állatbarát Állatorvosok Állattartás Balaton Belföld Bemutatjuk Beruházás Borturisztika, borturizmus Cégek, vállalkozások hírei Cégvilág Civil hírek Család Egészségügy / szociális intézmények Egyesület Egyházak Elektronikus ügyintézés Életmód Érdekességek Események EU információk Felhívás Felmérések Fiatalok Foglalkozás egészségügy Foglalkoztatás Gasztronómia Gyermek és ifjúsági ügyek Gyermeknevelés Hazai sport Helyi önkormányzat Honvédség Humán Információ Informatika Informatika és távközlés Ingatlan Innen-onnan Interjú Internet / multimédia Intézményfenntartás Irodalom Jegyzet Jótékonyság Karácsonyi ünnepségek Katasztrófavédelem KDNP Képviselők hírei Kézilabda Kiállítások, konferenciák Kistelepülések Kistérségek Kitüntetés Koncert Konferencia Kórház, klinika vagy egészségügyi centrum Kosárlabda Könyvismertető Környezetvédelem Közbiztonság Közérdekű információk Közgyűlés Közlekedés Közlekedési információk Közvélemény Kulturális programok Labdarúgás Magyar foci Moziműsor MSZP Műsorok Nyugdíjasoknak Oktatás Olimpia Önkormányzati választás Pályázatok Pedagógia Piackutatás Politika, közélet Portré Rally Regionális programok Rendezvény Rendőrségi hírek Sajtó Sakk Sport / fittness / szabadidő Sportrendezvény Statisztika Szabadidő Szerencsejáték Szociálpolitika Társadalom T-Kisebbségek Történelem Tudomány Tudományos hírek Tudósítás TV, rádió Utazás Ünnepségek Vállalkozásfejlesztés Vallás Vélemények
Pontmentés Mosonszolnokon női kézilabdában
Mosonszolnok női kézilabdázói általában megkeserítik, vagy megnehezítik a tapolcai hölgyek életét. A hétvégi vendégjáték során sem volt ez másképp.
Sokáig úgy tűnt, hogy biztos hazai győzelemnek örülhet majd a szépszámú közönség, de remek véghajrával sikerült a bravúrnak nevezhető tapolcai pontmentés.
Fotónk illusztráció- a TVSE hazai találkozóján készült.

Büntetők: 6/5, ill. 3/0

Rendkívül gyengén kezdte a játékot a tapolcai gárda, a 12. percben a hazaiak már 4:0-ra vezettek. Innen szépen araszolgattak felfelé, de a félidő végére is csak 5 gólra futotta.

A pontatlan játék folytatódott a második játékrész elején. A félidő közepére már nyolc gólos volt a hazaiak előnye (18:10!).

Innen kezdődött a nagy hajrá, a hatalmas küzdelem.  A 18. percre  feljött a csapat 18:14-re. A 20. percben  mosoniak belőtték utolsó góljukat, innen kezdve a tapolcai lányoké volt a főszerep.

5:0-ás szakaszt produkálva a végjátékban meg tudták menteni az egyik pontot, ami Mosonszolnokon igen jó eredménynek számít. A végeredmény tehát 19:19.

A második félidő második részében nyújtott tapolcai teljesítmény dicsérhető.