Belépési ponthoz
Fejrész ki

Híreink
Híreink Kapcsolatok Impresszum
Adózás, helyi adók Államigazgatás Állatbarát Állattartás Balaton Befektetés Bemutatjuk Bér, jövedelem Beruházás Biztosítás Borturisztika, borturizmus Cégek, vállalkozások hírei Cégvilág Civil hírek Család Egészségügy / szociális intézmények Egyesület Egyházak Elektronikus ügyintézés Elemzések, tanulmányok Életmód Energiagazdálkodás Építési ügyek Érdekességek Események EU információk EU pályázatok Felhívás Fiatalok Foglalkoztatás Fogyasztóvédelem Gasztronómia Gazdasági hírek Gazdaságpolitika Gyermek és ifjúsági ügyek Gyermeknevelés Helyi önkormányzat Helyi rendeletek Helyi szolgáltatások Helytörténet Hőszolgáltatás Humán Idegenforgalmi információ Információ Informatika Informatika és távközlés Innen-onnan Innováció Interjú Internet / multimédia Irodalom Jegyzet Jótékonyság Kamarák Karácsonyi ünnepségek Karrier Katasztrófavédelem Képviselők Képviselők hírei Képviselőtestület képviselő-testület Kézilabda Kiállítások, konferenciák Kistérségek Kitüntetés Koncert Konferencia Kórház, klinika vagy egészségügyi centrum Kosárlabda Könyvismertető Környezetvédelem Közbiztonság Közérdekű információk Közlekedés Közlekedési információk Közműépítés Közműépítés és szolgáltatás Köztársasági elnök Közvélemény Kulturális programok Labdarúgás Lelkisegély MSZP Munkaerő Munkavédelem Műszaki Tudományok Nemzeti Fejlesztési Terv Nemzetiségi ügyek Népművészet Nyugdíjasoknak Oktatás Pályázatok Parlament Párthírek Pedagógia Polgári védelem Politika, közélet Portré Rally Regionális programok Rendezvény Rendőrségi hírek Sport / fittness / szabadidő Sportrendezvény Statisztika Szabadidő Szociális ügyek Szociálpolitika Társadalom Távközlés Technika Terrorizmus T-Kisebbségek Történelem Törvény, rendelet, szabályozás Tudományos hírek Tudósítás Turizmus TV, rádió Utazás Ünnepségek Vállalkozásfejlesztés Vallás Vélemények Vízszolgáltatás
Mindkét gárda négyszer vezetett, mégis döntetlennel ért véget az NB I-es komlói kézilabdameccs: KBSK-Kecskemét 25-25
     Komlón ugyan a mai napig szeretik és tisztelik Skaliczki Lászlót, akinek edzősége idején eddigi legjobb eredményét érte el a Komlói Bányász, ma azonban mindenki arra készült a baranyai városban, hogy győzelemmel küldik haza a kecskemétieket. Nem csupán azért tartották fontosnak a győzelmet Dömösék, mert az ősszel - egyetlen góllal ugyan, de - kikaptak Kecskeméten, de azért is, mert a kiesést jelentő jelenlegi 13.helyről történő elmozduláshoz mindenképpen kellett (volna) ez a két pont.
     A Bányász kezdte a játékot, de első támadásukból nem sikerült gólt szerzeni, a kecskeméti kontra végén viszont büntetőt ítéltek a játékvezetők, amit Berta értékesített. Péter Szabó révén egyenlített a Komló, majd Dobó és Dömös gólváltása után 2-2 volt az állás három percnyi játék után. A 6. percben Péter Szabó ismét betalált, s ekkor vezetett először a KBSK. Igaz, nem sokáig, mert Bertáék 6-6-nál utolérték Papp László együttesét, s egyenlíteni tudtak 7-6, 8-7 és 9-8 után is, majd - Szabó P. góljával fordítottak is. A szünetre viszont döntetlen állással vonultak a csapatok (12-12).
     A második játékrészben is a Skaliczki-gárda kezdte a gólgyártást, ám ötpercnyi játék után megint a KBSK vezetett (14-13). Megint nem sokáig! Sutkáék ugyanis újra fordítottak ( 41.perc: 16-18) és ettől kezdve nem is engedték át egy ideig a vezetést a házigazdának. Dömös büntetői, Péter Szabó és Szappanos góljai csak arra voltak elegendőek, hogy ne tudja növelni előnyét az alföldi alakulat. Az 53.percben aztán előbb Oszlár egyenlített (23-23), majd egy kecskeméti gólt követően Nagy Z. is betalált, s máris újra X volt az állás. Majd' szétrobbant a csarnok, amikor az 56. percben Szappanos megszerezte a Komló vezető gólját, erre azonban - még ugyanebben a percben - Tóth E. válaszolt (25-25). Az utolsó öt percben aztán "gólszünet" következett: a komlói kapuban Pókos parádézott, a másik kapunál pedig némi "rásegítéssel" sikerült addigra egyébként eléggé erőtlen hazai támadásokat kibekkelni, így a találkozó végét jelző dudaszó pillanatában is döntetlent mutatott az eredményjelző - ami a KBSK számára jelentett inkább csalódást.
  KBSK – BUDAPEST BANK-KECSKEMÉT 25–25 (12–12) Budapest Bank férfiliga, 22. forduló  Komló, 600 néző. Vezette: Horváth, Marton
  KBSK: Szabó T. – Bakos Á., Kaplonyi 2, SZAPPANOS 5, Molnár Z., DÖMÖS 8/2, PÉTER-SZABÓ 6. Csere: PÓKOS (k), Nagy Z. 2, Oszlár 2, Ujváry. Edző: Papp László
 KECSKEMÉT: Erdélyi L. – BERTA 5/1, Dobardzijev 3, Dobó 1, Vujasin 2, VESZELINOV 2, Bíró 3. Csere: KOVÁCS R. (k), Szabó P. 2, Sutka 4, Tóth E. 2, Csorba 1, Németh A. Edző: Skaliczky László
 Kiállítások: 6 ill. 10 perc  + 1-1 Piros lap (Kaplonyi, ill. Dobardziev)
 Hétméteresek: 3/2, ill. 1/1
 Papp László tett egy kisebb kört a pályán, aztán sóhajtott néhány mélyet, majd azt mondta: - A körülményekhez képest - meg azok után, ami a mérkőzésen történt - csapatomtól bravúr a pontszerzés is.
 Skaliczki László is jóval feszültebb volt, mint amit tőle megszoktunk, de rutinosan így értékelte a látottakat: - Veszítettünk egy pontot..., vagy nyertünk? Gratulálok a csapatomnak.