Belépési ponthoz
Fejrész ki

Híreink
Híreink Kapcsolatok Impresszum
Adózás, helyi adók Államigazgatás Állatbarát Állattartás Balaton Befektetés Bemutatjuk Bér, jövedelem Beruházás Biztosítás Borturisztika, borturizmus Cégek, vállalkozások hírei Cégvilág Civil hírek Család Egészségügy / szociális intézmények Egyesület Egyházak Elektronikus ügyintézés Elemzések, tanulmányok Életmód Energiagazdálkodás Építési ügyek Érdekességek Események EU információk EU pályázatok Felhívás Fiatalok Foglalkoztatás Fogyasztóvédelem Gasztronómia Gazdasági hírek Gazdaságpolitika Gyermek és ifjúsági ügyek Gyermeknevelés Helyi önkormányzat Helyi rendeletek Helyi szolgáltatások Helytörténet Hőszolgáltatás Humán Idegenforgalmi információ Információ Informatika Informatika és távközlés Innen-onnan Innováció Interjú Internet / multimédia Irodalom Jegyzet Jótékonyság Kamarák Karácsonyi ünnepségek Karrier Katasztrófavédelem Képviselők Képviselők hírei Képviselőtestület képviselő-testület Kézilabda Kiállítások, konferenciák Kistérségek Kitüntetés Koncert Konferencia Kórház, klinika vagy egészségügyi centrum Kosárlabda Könyvismertető Környezetvédelem Közbiztonság Közérdekű információk Közlekedés Közlekedési információk Közműépítés Közműépítés és szolgáltatás Köztársasági elnök Közvélemény Kulturális programok Labdarúgás Lelkisegély MSZP Munkaerő Munkavédelem Műszaki Tudományok Nemzeti Fejlesztési Terv Nemzetiségi ügyek Népművészet Nyugdíjasoknak Oktatás Pályázatok Parlament Párthírek Pedagógia Polgári védelem Politika, közélet Portré Rally Regionális programok Rendezvény Rendőrségi hírek Sport / fittness / szabadidő Sportrendezvény Statisztika Szabadidő Szociális ügyek Szociálpolitika Társadalom Távközlés Technika Terrorizmus T-Kisebbségek Történelem Törvény, rendelet, szabályozás Tudományos hírek Tudósítás Turizmus TV, rádió Utazás Ünnepségek Vállalkozásfejlesztés Vallás Vélemények Vízszolgáltatás
Második tavaszi meccsét is megnyerte a komlói focicsapat
   Utoljára tavaly októberben nyert bajnoki mérkőzést az NB III. Dráva-csoportjában szereplő komlói csapat hazai pályán. Ideje volt tehát bizonyítani  a lelkes, ámde egyre fogyatkozó komlói szurkolóseregnek, hogy a téli szünetben alaposan átalakult gárda képes a jó játékra és a győzelemre. A Kaposvár junior-együttese ellen amúgy is volt törleszteni valója a KBSK-nak, hiszen ősszel úgy kaptak ki a somogyi megyeszékhelyen 2-1-re, hogy a szünetben még vezettek - ráadásul a gólszerző Somodit akkor ki is állították.
    Ma sem voltak túl sokan a kökönyösi pályán, de vélhetően nem csupán az igazi tavasz beköszönte kell ahhoz, hogy emelkedjen a nézőszám, hanem az, hogy a csapat folytassa az eddigi jó tavasz szereplést. Schuszter Roland együttese ugyanis a múlt vasárnapi Marcali elleni idegenbeli 2-0-ás siker után ma hazai pályán egy másik somogyi alakulatot, a Kaposvár junior együttesét verte 2-1-re.
    A hazaiak előtt adódott az első komoly lehetőség a gólszerzésre, mely kimaradt, majd a Kaposvár is helyzetbe került  egy sarokrúgást követően, de Nagy V. a helyén volt. Aztán egy ígéretes komlói támadás során Bocz G.-t szabálytalanul szerelték a 16-oson belül, s a megítlt büntetőt Somodi értékesítette (1-0). A szünet előtti percekben több alkalommal is veszélyeztetett   a KBSK, ám sem Győri szöglet utáni fejese, sem Méhn távoli, majd Lóga közeli lövése nem találta meg a hálóba vezető utat - azt viszont jelezte, hogy nyomás alatt tartja ellenfelét a Schuszter-gárda.
    Negyedóra telt el a második játékrészből, amikor növelte előnyét a hazigazda: megint Lóga iramodott el a szélen, s jól betett labdáját Bocz G. küldte a kaposvári kapuba. (2-0). Néhány perccel később Tabi találatával szépített a Kaposvár (2-1), de a komlóiak - annak ellenére, hogy a hazai mester ezután három cserét is végrehajtott alig húsz perc leforgása alatt - magabiztosan őrizték a minimális előnyt, egészen a lefújásig. A hármas sípszót követően pedig örömtáncot járt a lelkes komlói gárda, s joggal ünnepelték őket szurkolóik, akik természetesen várják a kedvencektől a hasonló folytatást.
    Schuszter Roland szerint ismét az eredményezte a sikert, ami Marcaliban, azaz, hogy csapatként játszottak a fiúk, akik minden dicséretet megérdemelnek, mert egy nagyon jó ellenfelet győztek le.

( A fotókat - a KBSK korábbi mérkőzésein - a cikk szerzője készítette )