Belépési ponthoz
Fejrész ki

Híreink
Híreink Kapcsolatok Impresszum
Adózás, helyi adók Államigazgatás Állatbarát Állattartás Balaton Befektetés Bemutatjuk Bér, jövedelem Beruházás Biztosítás Borturisztika, borturizmus Cégek, vállalkozások hírei Cégvilág Civil hírek Család Egészségügy / szociális intézmények Egyesület Egyházak Elektronikus ügyintézés Elemzések, tanulmányok Életmód Energiagazdálkodás Építési ügyek Érdekességek Események EU információk EU pályázatok Felhívás Fiatalok Foglalkoztatás Fogyasztóvédelem Gasztronómia Gazdasági hírek Gazdaságpolitika Gyermek és ifjúsági ügyek Gyermeknevelés Helyi önkormányzat Helyi rendeletek Helyi szolgáltatások Helytörténet Hőszolgáltatás Humán Idegenforgalmi információ Információ Informatika Informatika és távközlés Innen-onnan Innováció Interjú Internet / multimédia Irodalom Jegyzet Jótékonyság Kamarák Karácsonyi ünnepségek Karrier Katasztrófavédelem Képviselők Képviselők hírei Képviselőtestület képviselő-testület Kézilabda Kiállítások, konferenciák Kistérségek Kitüntetés Koncert Konferencia Kórház, klinika vagy egészségügyi centrum Kosárlabda Könyvismertető Környezetvédelem Közbiztonság Közérdekű információk Közlekedés Közlekedési információk Közműépítés Közműépítés és szolgáltatás Köztársasági elnök Közvélemény Kulturális programok Labdarúgás Lelkisegély MSZP Munkaerő Munkavédelem Műszaki Tudományok Nemzeti Fejlesztési Terv Nemzetiségi ügyek Népművészet Nyugdíjasoknak Oktatás Pályázatok Parlament Párthírek Pedagógia Polgári védelem Politika, közélet Portré Rally Regionális programok Rendezvény Rendőrségi hírek Sport / fittness / szabadidő Sportrendezvény Statisztika Szabadidő Szociális ügyek Szociálpolitika Társadalom Távközlés Technika Terrorizmus T-Kisebbségek Történelem Törvény, rendelet, szabályozás Tudományos hírek Tudósítás Turizmus TV, rádió Utazás Ünnepségek Vállalkozásfejlesztés Vallás Vélemények Vízszolgáltatás
Hatvannyolc gól sem volt elég a döntéshez Szentendrén: Szentendre-KBSK TOM-TRANS 34-34
   A Szentendre ugyan jelenleg a férfi kézilabda NB I/B. tabellájának második felében található, azzal azonban mindenki tisztában van, hogy hazai pályán mindenkire veszélyesek. Így tehát a KBSK TOM-TRANS sem mehetett biztosra idegenben - különösen a bevezetőben leírtak alapján. A komlóiak mellett szólt viszont, hogy minden korábbi gond és jelenlegi nehézség ellenére jól "muzsikál" Papp László együttese, mely a másodosztályban még veretlen és a tabella második helyén áll, egyetlen ponttal a listavezető Vác mögött.
     Hazai góllal indult a versenyfutás, s a csapatok nem töltöttek, csak lőttek, így öt percnyi játék után már 7 gól esett (4-3). Újabb öt perc elteltével a Komló vezetett egy góllal(5-6), a félidő derekáig azonban csak a vendéglátók voltak eredményesek, így négygólos előnyre tettek szert (10-6). Ez a különbség még a 20. percben is megvolt (12-8), aztán viszont elkezdtek felkapaszkodni a komlóiak (23.p.: 14-13). Két perccel a szünet előtt már x volt (16-16), de a pihenőre minimális előnnyel mégis a hazaiak vonulhattak (17-16).
    A folytatásban három perc kellett Kilvingeréknek az egyenlítéshez (19-19), öt perccel később pedig már a KBSK Tom-Trans vezetett (20-21). Megtorpant egy kicsit a Szentendre, s a Kovács D. vezette baranyai gárda növelni tudta előnyét (43.p.: 22-26). Tíz perccel a vége előtt még mindig a Komló vezetett (29-30),de a végjáték a hazaiaknak sikerült jobban.
     Ahhoz azonban, hogy pontosztozkodással érjen véget a küzdelmes, gólgazdag mérkőzés, az is kellett, hogy 33-34-nél kimaradjon egy komlói büntető. Ennek ellenére a 34 idegenben lőtt gól és az újabb bravúr-pont mindenképpen dicséretes, miként az is, hogy a fiatal komlói gárda ezúttal is bizonyította: ez bizony egy CSAPAT!
 JEGYZŐKÖNYV: Szentendre-KBSK TOM-TRANS 34-34 (17-16) Szentendre, 150 néző Vezette: Kisfalvi, Pélí
  Komló: MÉSZÁROS - Oszlár 2, KILVINGER 4, ROZINA 8/4
, NAGY Z. 5, KOVÁCS DÁNIEL 10, Ujvári 5 Edző: Papp László
  Kiállítások: 10 ill. 4 perc 7 méteresek: 4/2 ill. 6/4

Papp László röviden így nyilatkozott a lefújást követően: - Hiányzott egy Péter Szabó - meg egy gól...