Fejrész ki

Híreink
Híreink Kapcsolatok Impresszum
Második lett a ZTE KK

Vasárnap 13.00-kor játszotta  a Göcsej kupa döntőjét a ZTE KK és a Marc Körmend.Az első negyedben felváltva vezettek a csapatok és a játék is élvezetes volt . A második negyedre azonban elfáradt a ZTE és fokozatosan elhúzott a Körmend. A zalaegerszegi csapat nagyon megérezte a tegnap megsérült Cedric Patton hiányát . A körmendi csapat végül magabiztosan győzött , ezzel megérdemelten megnyerve a Göcsej Kupát.

A torna legjobb játékosa díját (Recska László díj) Miroslav Lopatka a Körmend játékosa kapta. A Körmend edzője lett a torna legjobb edzője. A legeredményesebb dobó Brett Harper (Dombóvár) , a legjobb mezőnyjátékos Cedric Patton (ZTE ) lett.

A nézők nagyon színvonalas és izgalmas tornát láthattak . A rendezés az elmúlt évekhez híven , tökéletes volt. Csak a Fürstenfeld sportszerűtlen hozzáállása árnyékolta be a rendezvényt.
Reméljük még sok évtizedig emelni fogja a város hírnevét ez a nemzetközi kosárlabdakupa.

ZTE KK – Körmend 62 – 75
( 18 – 12 ; 12 – 30 ; 18 – 19 ; 14 – 14 )

A mérkőzés alakulása:9-8(5.p) ; 18-12 (10.p);22-22(15.p);30-42(20.p);36-53(25.p);48-61(30.p);57-72(35.p)

A legjobb dobók: Keresztes 13;;Csaplár Nagy 11;Cseszlai 11; Edmonson 10 ;