Fejrész ki

Híreink
Híreink Kapcsolatok Impresszum
Kilábalás a hullámvölgyből?

A Zalaegerszeg csapata ma este a Vasas gárdáját fogadta a Borsodi Ligában. Mindkét csapat hullámvölgyben volt az elmúlt hetekben. A mérkőzés kezdetéig kétséges volt, hogy az esőzés és a havazás miatt, alkalmas lesz-e  a pálya talaja a játékra.  Erdős József játékvezető végül zöld utat adott, s 17.00 órakor elkezdődhetett a mérkőzés. A ZTE FC határozottan és végig magabiztosan játszott az első félidőben. A 16. percben előbb Montvai, majd Kriston révén már 2-0 volt a hazaiak előnye.A második félidőben a Vasas sokat veszélyeztetett, de mégis a ZTE szerzett gólt a 75. percben Sebők Vilmos révén. A zalaegerszegi csapat  ezzel a győzelemmel talán elindult kifelé a hullámvölgyből.

Dajka László       Egervári Sándor

Gólszerző(k): Montvai (14.), Kriston (16.), Sebők V. (11-esből 75.)
Csere: Józsi helyett Bojovics (46.),Sabo helyett Szpaszojevics (65.), Montvai helyett Szpalevics (76.), ill. Waltner helyett Lázok (46.), Salamon helyett Hegedűs
Sárga lap: Salamon (77.), Lázok (89.)