Belépési ponthoz
Fejrész ki

Híreink
Híreink Kapcsolatok Impresszum
Második lett a ZTE KK 2005. október 9. 16:35 Vasárnap 13.00-kor játszotta a Göcsej kupa döntőjét a ZTE KK és a Marc Körmend.Az első negyedben felváltva vezettek a csapatok és a játék is élvezetes volt . A második negyedre azonban elfáradt a ZTE és fokozatosan elhúzott a Körmend. A zalaegerszegi csapat nagyon megérezte a tegnap megsérült Cedric Patton hiányát . A körmendi csapat végül magabiztosan győzött , ezzel megérdemelten megnyerve a Göcsej Kupát.
Göcsej Kupa második nap 2005. október 8. 15:59 Reggel két mérkőzéssel kezdődött a Kupa második napja . A Városi Sportcsarnokban a Falko-Swietelsky KC – ZTE KK , míg az Ostoros Csarnokban a Klagenfurt – és a Dombóvár meccselt . A Dombóvár ezt a meccset is csakúgy , mint az elsőt egy ponttal vesztette el. A ZTE KK csapata nagyon szép és meggyőző játékkal simán legyőzte a Falco-t .
A XXXVI. Göcsej Kupa menetrendje 2005. szeptember 29. 16:05  2005.október 7-9. A Kupát két csarnokban ,a városi sportcsarnokban és az Ostoros csarnokban játszák
Göcsej Kupa második nap (2.) 2005. október 9. 15:57 Szombat délután folytatódtak a Göcsej Kupa eseményei . A Zalaegerszeg csapata a döntőbe jutásért játszott a Klagenfurt-tal a Városi Sportcsarnokban . Az első félidői kiegyenlített játék után a második félidői remek játékával a ZTE KC megnyerte a 3. mérkőzését is . Majd utána következett a Fürstenfeld – Kaposvár találkozó .
Megkezdődött a XXXVI. Göcsej Kupa 2005. október 8. 15:44 Péntek délután 14.30-kor elkezdődött a 36. Göcsej Kupa. A nyitómérkőzést a „B”jelű kvartettbe sorsolt BSC Raiffeisen Fürstenfeld Panthers és a Marc Körmend játszotta. Mindkét fél álmosan játszott ,de a Körmendiek magabiztosabbak voltak ,így végül meglepően nagyarányú győzelemnek örülhettek.
XXXVI. Nemzetközi Kosárlabda Göcsej Kupa!(2005.október 7-9.) 2005. szeptember 29. 15:51   Zalaegerszegen ismét megrendezésre kerül a Göcsej Kupa .Öt magyar és három külföldi csapat(2osztrák,1szerbia-montenegrói) részvételével ,idén már 36. alkalommal. A mérkőzéseket Zalaegerszegen a Városi Sportcsarnokban és az Ostoros Károly Csarnokban lehet megtekinteni.